Skorzystaj z wyszukiwarki serwisowej!

Wybrana firma

Transport fortepianów poznań


Fachowe-Przeprowadzki.pl


Os. Stefana Batorego 7, 60--68 Poznań

Tel: 794 066 703

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis wybranej firmy

Wiele osób zajmujących się profesjonalnie muzyką musi podróżować wraz ze swoim instrumentem. Co jednak w przypadku, gdy nie jest to zwykła gitara, klarnet, czy inny instrument o niewielkich gabarytach, lecz na przykład fortepian lub pianino? W takiej sytuacji trzeba zaprzyjaźnić się z dobrą firmą przeprowadzkową. 

Jedną z wartych polecenia przedsiębiorstw tego typu oferujących transport fortepianów w Poznaniu i okolicach jest Fachowe-przeprowadzki.pl. Wiedza i doświadczenie, z jakim zatrudnieni tam pracownicy podchodzą do realizacji każdego zlecenia sprawiają, że delikatny i podatny na wstrząsy instrument, czyli fortepian, jest doskonale chroniony podczas całego procesu przeprowadzki. Sprawdzeni fachowcy zabezpieczą instrument jeszcze w domu klienta za pomocą grubej warstwy folii bąbelkowej, stretchu lub specjalnych mat, które skutecznie ochronią go przed uszkodzeniem lub rozstrojeniem. 

Wspomniana firma to także gwarancja, że  sprzęt będzie dowieziony na miejsce w określonym czasie. Dzięki temu muzyk uniknie niepotrzebnych nerwów i stresu. 

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio

Placówka firmy:
Promienna 23 /21, Piła

ARTISART

Placówka firmy:
Os. 700 Lecia 41B, Krzycko Wielkie

Agnusterapia

Placówka firmy:
Spławie 48, Poznań