Skorzystaj z wyszukiwarki serwisowej!

Wybrana firma

Zaręczyny


ACLARI DIAMONDS


Adama Mickiewicza 9, 10-550 Olsztyn

Tel: 89 533 42 09

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis wybranej firmy

Chcesz zorganizować wyjątkowe oświadczyny dla swojej wybranki? Sprawdź porady salonu jubilerskiego Aclari na jego stronie internetowej! Sklep poza wyjątkową kolekcją pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych podpowiada też, jak powinny wyglądać idealne oświadczyny.

Przede wszystkim  należy zadbać o uroczystą atmosferę wydarzenia. Dlatego ważny jest elegancki ubiór. Jeśli zaręczyny planowane są w tajemnicy przed partnerką, można zaprosić ją  do restauracji i swoim ubiorem zasygnalizować, że ma być to uroczyste wyjście. Tradycyjne oświadczyny odbywają się w towarzystwie rodziców obu partnerów. Wówczas przyszły narzeczony powinien pamiętać, by poprosić rodziców wybranki o zgodę na zaręczenie.

Coraz więcej osób decyduje się jednak na niekonwencjonalne oświadczyny – na przykład w górach lub na plaży. Dla takich pomysłów salon również przygotował kilka wskazówek. Mimo swobodniejszej atmosfery wtedy również należy pamiętać o zachowaniu pewnej uroczystości zdarzenia. Odwiedź stronę marki i dowiedz się więcej o ciekawych pomysłach  na oświadczyny!

Inne firmy w pobliżu:

Elbląski Park Technologiczny

Placówka firmy:
Sulimy 1, Elbląg

FOUR STAL Sp. z o.o.

Placówka firmy:
Dojazdowa 16c, Elbląg