Od jakiegoś czasu kapie kran w kuchni i wreszcie kupiłeś nową bater"/>

Skorzystaj z wyszukiwarki serwisowej!

Wybrana firma

Hydraulik Warszawa wymiana baterii


niecieknie.com Hubert Nowaczkiewicz


Sochaczewska 4B, 05-840 Brwinów

Tel: 792-999-333

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis wybranej firmy

Od jakiegoś czasu kapie kran w kuchni i wreszcie kupiłeś nową baterię, ale nie bardzo wiesz, jak się za to zabrać no i nie masz odpowiednich narzędzi? Pomoże Ci w tym kłopocie dobry hydraulik z Warszawy, któremu wymiana baterii zajmie niewiele czasu, a Ty przynajmniej będziesz pewny, że nic nie zostanie uszkodzone i wszystko będzie podłączone zgodnie z normami. Znajdziesz go na stronie niecieknie.com, gdzie możesz zostawić wiadomość w formularzu kontaktowym, ale są tam też numery telefonów, na które można dzwonić. 

Osoba, która do Ciebie przyjedzie, będzie miała odpowiednie, profesjonalne narzędzia, dzięki czemu praca zostanie wykonana szybko i sprawnie. Nie musisz się też obawiać o cenę, gdyż usługi tej firmy są bardzo atrakcyjne cenowo i konkurencyjne. Nie warto zatem, abyś narażał się na stres i ewentualne uszkodzenie nowej baterii, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. 

Specjaliści z tej firmy nie tylko wymieniają baterie. Zajmują się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, montażem armatury łazienkowej, montażem ogrzewania włącznie z kotłami C.O. i doradztwem w tej branży.

Inne firmy w pobliżu:

Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna

Placówka firmy:
Bukowińska 22a lok. 11u, Warszawa

Qdent Warszawa

Placówka firmy:
Sokołowska 9, Warszawa

PHU Paweł Kamaszewski

Placówka firmy:
Ilino 15, Płońsk